Сорбітол — натуральний цукрозамінник, який отримують із кукурудзяного крохмалю.
Являє собою шестиатомарний спирт зі солодкуватим смаком. Білі гранули, смак і запах — нейтральний.
Використовується як підсолоджувач у дієтичному та діабетичному харчуванні, а також для приготування десертів. Покращує смак продуктів, дає випічці довше залишатися м'якою та свіжою.
Застосування:
Сорбітол Sosa зручний під час виготовлення корпусних шоколадних цукерок, позаяк під час заливання начинки можуть утворитися бульбашки повітря, у яких накопичується волога. Сорбітол так само витягує вологу з повітря, продовжує термін придатності та якість продукту.
Чудово зарекомендував себе як пластифікатор під час використання в глазурі, трюфелях, ганаші, джандуїях. Може бути використаний як підсолоджувач у коктейлях і напоях.
Переваги:
- покращує смакові якості продуктів;
- добре засвоюється організмом;
- знижує ризик виникнення карієсу;
- перешкоджає кристалізації;
- має консервувальні та стабілізувальні властивості;
- знижує активність води;
- гигроскопичен;
- стабілізує вологість, запобігає висиханню;
- створює охолоджувальний ефект;
- витримує високі температури.
Дозування: за потреби. У рази менш солодкий, ніж цукор, враховуйте це під час складання рецептури ваших кулінарних шедеврів.
Склад: виробляється з глюкози способом гідратування. Без ГМО.
Умови зберігання: зберігати в прохолодному сухому приміщенні за температури 20-25 °C.
Термін зберігання: використовувати впродовж 24 місяців із дати виробництва за умови зберігання в щільно запечатаному пакованні та дотримання вище встановлених умов зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Угорщина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розфасовка | Декстроза кришталева 25 кг/мішок |
- Ціна: 1 370 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Паковання 1 кг і мішок паперовий 25 кг.

Відправка з 24 березня 2026